Team

Omkadering

IMG_0638

Shana Beelaert

Directeur

Zorgcoördinator

directie@tbrugje.be

Ondersteunend personeel

Jo Inslegers

Preventieadviseur

jo.inslegers@sgkreken.be

IMG_0675

Ines Daeninck

Secretariaatsmedewerker

IMG_0658

Sofie Ballegeer

Beleidsmedewerker

sofie.ballegeer@tbrugje.be

IMG_3317

Danny De Witte

ICT-coördinator

Bewegingsleerkrachten

Laurenz Van Vooren

Beweging kleuterschool

laurenz.vanvooren@tbrugje.be

IMG_0652

Sandra Rijckaert

Beweging lagere school

sandra.rijckaert@tbrugje.be

De Vlindertuin - jongste kleuters

IMG_0643

Katrijn Bastiaen

Leerkracht 

katrijn.bastiaen@tbrugje.be

IMG_0649

Ruth Serlet

Leerkracht

ruth.serlet@tbrugje.be

IMG_0660

Carine Dhuyvetter

Kinderverzorging

carine.dhuyvetter@tbrugje.be

De Bijenkorf - oudste kleuters

IMG_0642

Treis Vanwynsberghe

Leerkracht

treis.vanwynsberghe@tbrugje.be

IMG_0645

Els Van Heesvelde

Leerkracht

els.vanheesvelde@tbrugje.be

IMG_0656

Larissa Buijsse

Leerkracht

larissa.buijsse@tbrugje.be

De Geluksvogels - Eerste graad lager onderwijs

IMG_0666

Magéline Haeck

eerste leerjaar

mageline.haeck@tbrugje.be

IMG_0656

Larissa Buijsse

tweede leerjaar

larissa.buijsse@tbrugje.be

Het veertjeseiland - tweede graad lager onderwijs

IMG_0635

Sabine De Sy

derde leerjaar

sabine.desy@tbrugje.be

Isaura Nobus

vierde leerjaar

isaura.nobus@tbrugje.be

De trekvogels - derde graad lager onderwijs

IMG_0640

Janis Claeijs

vijfde leerjaar

janis.claeijs@tbrugje.be

IMG_0650

Lobke Van Kerschaver

zesde leerjaar

lobke.vankerschaver@tbrugje.be